Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Pink
- TootjadArozzi
- Mudel: VERNAZZA-SPSF-PNK
- Saadavus: 1
-
461€
Arozzi Fabric Gaming Chair Vernazza Supersoft Pink
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 693.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 28.60 kg |
| Gross width (mm) | 880.00 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable Height Rocking Function Lock-Tilt Function |
| Net weight | 26.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Arozzi |
| Producer product family | Fabric Gaming Chair |
| Producer product name | Vernazza Supersoft |
| Tare other | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Värv | Pink |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






